SAÇ SİMÜLASYONU

Saç Simülasyonu

Bu işlem daha anlaşılır haliyle şöyle ifade edilebilir: Saçınızı sıfıra vurduğunuzda görülen nokta nokta saç efektidir. Bir nevi kalıcı topik işlemidir. Hiçbir şekilde sudan veya herhangi bir şeyden etkilenmez.

İnsan kafasında toplamda ortalama 100000-150000 saç bulunur. Seyrelme meydana geldiğinde iç karartıcı bir dönem olabilir, hem erkekler hem de kadınlarda kellik ve erken yaşlanmaya bağlı stigmalar güven ve ruh halini etkileyebilir. HFS Hair Follicles Simulation – Saç Simülasyonu tamamen kel bir başı bile tamamen gür bakımlı bir saç görünümüne kavuşturabilir.

HFS Hair Follicles Simulation – Saç Simülasyonu cerrahi olmayan ,ağrısız erkek ve kadında kellik kapatma yöntemleri arasında son noktadır ; saçınızın dökülme ölçüsüne ve arzu edilen görünüme dayalı olarak gerçek saç kökleri ve tellerinin doğal görünümünü kopyalamak için saç derisinin epidermal seviyesine doğal mikropigmentlerin uygulandığı inanılmaz ve  hayat değiştirici kellik kapatma yöntemidir.Saç simülasyonu sadece doğal pigmentler kullanarak günümüzde ve dünyada mevcut en iyi kellik kapatma yöntemi olarak kabul edilmektedir.

HFS Hair Follicles Simulation – Saç Simülasyonu tüm saç dökülmesi türleri ve aşamaları, her yaş, renk ve cilt tipine uygundur.

HFS Mikropigmentasyonda simülasyon saç kökü  oluşturulması Npm patentli roller sistemi ile ortalama 1-2 saat sürer.

HFS Hair Follicles Simulation – Saç simülasyonu ne işe yarar ?

– Tam, genç, kısa kesilmiş bir saç görünümü verebilir;
– Tam bir ön, yan ve/veya arka saç çizgisinin benzerini yapabilir;
– Kısmen kel veya tamamen kel başlarda saç çizgisini onarabilir;
– Saç dökülmesinin tüm seviyelerinde belirtileri  kalıcı olarak gizleyebilir;
– Daha önceki saç nakli ameliyatından kaynaklanan yara izlerini kamufle edebilir;
– Yara, yanık izleri ve doğum lekelerini gizleyebilir;
– Saç naklinin (Saç ekimi) görsel etkisini arttırabilir.

Kalıcılık süresi nedir?

Ortalama 5 yıl kalıcılığı vardır. Tamamen kalıcı pigmentlerle yapılmamasının sebebi ise yaş aldıkça saç rengine bağlı değişikliklerin verdiği görünümle tezatlık yaratması içindir.